Konsultacje

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

20 listopada 2019 r.

 

 

 

Konsultacje w r. szk. 2019/2020 (raz w miesiącu)

lp. nazwisko i imię dzień tygodnia

(pierwszy tydzień miesiąca)

w godzinach sala
1. Białas Barbara wtorek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
2. Bigoszewski Maciej
3. Chruściel Robert czwartek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
4. Chwalik Katarzyna środa 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
5. Dobosiewicz Anna świetlica
6. Dubis Anna piątek 12:00 – 12:30 p. nauczycielski
7. Duszyński Andrzej czwartek 14:45 – 15:30 s. 13
8. Dyc Katarzyna wtorek 8:55 – 9:40 p. nauczycielski
9. Dziel Anna wtorek 11:50 – 12:30 p. nauczycielski
10. Elantkowski Piotr środa 8:55 – 9:40 hala sportowa
11. Fiederowicz Katarzyna czwartek 8:00 – 8:45 p. nauczycielski
12. Galantowicz Ewa czwartek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
13. Galas Anna poniedziałek 15:00 – 15:30 biblioteka/
gab. logopedy
14. Gozdowska Agata  poniedziałek 15:00 – 16:00  p. pedagoga/psychologa
15. Hęś Karolina poniedziałek 11:50 – 12:35 p. nauczycielski
16. Hoffmann Marlena wtorek 10:35 – 11:30 p. nauczycielski
17. Jeleniewska Karolina środa 15:00 – 16:00 świetlica
18. Jeliński Dawid piątek 8:50 – 9:45 p. nauczycielski
19. Kabzińska Bożena wtorek 9:50 – 10:35 s. 24
20. Kocjan Janusz poniedziałek 11:50 – 12:30 p. nauczycielski
21. Lehmann Aldona środa 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
22. Łubiński Radosław piątek 8:50 – 9:40 p. nauczycielski
23. Makowska Ewa poniedziałek 8:55 – 9:40 s. 10
24. Marcjan Anna poniedziałek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
25. Milak Grażyna środa 10:45 – 11:30 s. 25
26. Mirosław Grzegorz środa 11:50 – 12:35 p. nauczycielski
27. Mróz Katarzyna wtorek 12:30 – 13:15 p. nauczycielski
28. Pazdan Maria wtorek 10:00 – 11:00 świetlica
29. Pluta Monika czwartek 8:55 – 9:40 s. gimnastyczna
30. Rączka Agnieszka poniedziałek 10:45 – 11:40 p. nauczycielski
31. Sobecka Jagoda środa 8:00 – 8:45 s. 12
32. Sołtysiak Elżbieta poniedziałek 14:00 – 15:00 p. pedagoga
33. Warchoł Hanna środa 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
34. Winkowska Ewa środa 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
35. Woźniakowska Anna piątek 12:45 – 13:25 p. nauczycielski
36. Zielińska Beata poniedziałek 8:55 – 9:40 p. nauczycielski