Konsultacje

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

14 listopada 2018 r., godz. 17:00 – 19:00

 

lp. nazwisko i imię NAUCZANY PRZEDMIOT wych.

klasy

sala
Białas Barbara j. niemiecki 28 II piętro
Chruściel Robert geografia 27 II piętro
Chwalik Katarzyna j. angielski 8b 22 I piętro
Dams Ewa matematyka 26 II piętro
Dec Natalia n-l świetlicy świetlica
Duszyński Andrzej dyrektor, biologia g. dyrektora parter
Dziel Anna wdż, wos, historia 18 I piętro
Elantkowski Piotr wych. fizyczne aula II piętro
Fiederowicz Katarzyna j. polski, wdż 5a 18 I piętro
Galantowicz Ewa informatyka 3a gim. 19 I piętro
Galas Anna bibliotekarz, logopeda biblioteka parter
Gozdowska Agata psycholog 8 parter
Guziołek Artur wych. fizyczne 3h gim. aula II piętro
Hęś Karolina j. angielski 7a 29 II piętro
Hoffmann Marlena j. niemiecki 28 II piętro
Jeliński Dawid technika 23 I piętro
Jeleniewska Karolina n-l świetlicy świetlica
Kabzińska Bożena matematyka 3d gim. 24 II piętro
Kocjan Janusz muzyka. plastyka 30 II piętro
Konieczna Katarzyna wicedyrektor, technika 21 I piętro
Konowalski Tomasz wych. fizyczne 3a gim. aula II piętro
Kostrzewa Izabela j. hiszpański 3 parter
Kowalska Justyna chemia 3b gim. 23 I piętro
Kozłowska Ewelina wych. fizyczne aula II piętro
Król Joanna fizyka 24 II piętro
Labrenc Marta j. angielski, j. polski 3e gim. 28 II piętro
Lehmann Aldona ed. wczesnoszkolna 2b 9 parter
Lutomska-Wiśniewska Lucyna j. angielski 4a 13 parter
Makowska Ewa ed. wczesnoszkolna 1b 10
Malicka Paulina j. polski p. n-lski I piętro
Mańkowska Izabela wych. fizyczne aula II piętro
Marcjan Anna religia 3 parter
Mielcarek Sylwia historia, wos 5b 16 I piętro
Mirosław Grzegorz historia 7b 16 I piętro
Pazdan Maria n-l świetlicy świetlica
Pluta Monika wych. fizyczne aula II piętro
Potocka Karolina j. polski 4b 15 I piętro
Rączka Agnieszka j. angielski 22 I piętro
Skrzypczak Agnieszka matematyka 4c 25 II piętro
Sobecka Jagoda ed. wczesnoszkolna 1a 12 parter
Sołtysiak Elżbieta pedagog 8 parter
Stefańska Małgorzata historia, wos, zkk 16 I piętro
Straube Daria j. angielski 27 II piętro
Strzelecka Małgorzata matematyka 26 II piętro
Trojanowska Agnieszka wych. fizyczne, ed. dla bezp. 3g gim. aula II piętro
Warchoł Hanna j. polski 3f gim. 14 I piętro
Winkowska Ewa biologia 8a 27 II piętro
Zielińska Beata religia 3 parter

w r. szk. 2018/2019 (raz w miesiącu)

lp. nazwisko i imię dzień tygodnia

(pierwszy tydzień miesiąca)

w godzinach sala
1. Białas Barbara czwartek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
2. Chruściel Robert wtorek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
3. Chwalik Katarzyna środa 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
4. Dams Ewa poniedziałek 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
5. Dec Natalia czwartek 15:00 – 16:00 świetlica
6. Dziel Anna czwartek 11:50 – 12:30 p. nauczycielski
7. Elantkowski Piotr poniedziałek 9:00 – 9:45 s. gimnastyczna
8. Fiederowicz Katarzyna wtorek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
9. Galantowicz Ewa środa 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
10. Galas Anna poniedziałek 14:30 – 15:30 biblioteka
11. Gozdowska Agata piątek 15:50 – 16:50 p. pedagoga
12. Guziołek Artur piątek 11:50 – 12:35 s. gimnastyczna
13. Hęś Karolina poniedziałek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
14. Hoffmann Marlena czwartek 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
15. Jeliński Dawid poniedziałek 8:55 – 9:40 p. nauczycielski
16. Kabzińska Bożena środa 11:50 – 12:30 p. nauczycielski
17. Kocjan Janusz wtorek 8:55 – 9:40 p. nauczycielski
18. Konowalski Tomasz czwartek 11:50 – 12:30 s. gimnastyczna
19. Kostrzewa Izabela czwartek 9:50 – 10:30 p. nauczycielski
20. Kowalska Justyna wtorek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
21. Kozłowska Ewelin poniedziałek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
22. Król Joanna wtorek 12:10 – 12:55 p. nauczycielski
23. Labrenc Marta piątek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
24. Lehmann Aldona poniedziałek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
25. Lutomska-Wiśniewska Lucyna środa 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
26. Makowska Ewa czwartek 8:00 – 8:45 p. nauczycielski
27. Malicka Paulina piątek 9:50 – 10:30 p. nauczycielski
28. Mańkowska Izabela poniedziałek 8:45 – 9:30 s. gimnastyczna
29. Marcjan Anna wtorek 12:55 – 13:40 p. nauczycielski
30. Mielcarek Sylwia środa 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
31. Mirosław Grzegorz poniedziałek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
32. Mróz Katarzyna poniedziałek 11:30 – 12:15 p. nauczycielski
33. Pazdan Maria czwartek 12:00 – 13:00 świetlica
34. Pluta Monika piątek 9:50 – 10:35 s. gimnastyczna
35. Potocka Karolina czwartek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
36. Rączka Agnieszka czwartek 11:00 – 11:50 p. nauczycielski
37. Skrzypczak Agnieszka wtorek 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
38. Sobecka Jagoda czwartek 8:00 – 8:45 p. nauczycielski
39. Sołtysiak Elżbieta czwartek 15:00 – 16:00 p. pedagoga
40. Stefańska Małgorzata poniedziałek 11:50 – 12:35 p. nauczycielski
41. Straube Daria czwartek 8:55 – 9:40 p. nauczycielski
42. Trojanowska Agnieszka poniedziałek 16:30 – 17:45 s. gimnastyczna
43. Warchoł Hanna poniedziałek 10:45 – 11:30 p. nauczycielski
44. Winkowska Ewa poniedziałek 11:50 – 12:35 p. nauczycielski
45. Zielińska Beata środa 9:50 – 10:35 p. nauczycielski
46. Roszak Anna poniedziałek 9:50 – 10:30 p. nauczycielski
47. Jeleniewska Karolina środa 15:00 – 16:00 świetlica