Kolejorz! Kolejorz!

W dniu 1 marca 48 uczniów z naszego gimnazjum pojechało na mecz piłki nożnej pomiędzy Lechem Poznań a Pogonią Szczecin w Pucharze Polski. Po dojechaniu na miejsce odebraliśmy bilety i zasiedliśmy na stadionie. Podekscytowani uczniowie, jak i nauczyciele niecierpliwie oczekiwali na zawodników i na to aż usłyszą pierwszy gwizdek. Bardzo dużo radości dała nam wygrana, ponieważ Kolejorz zapewnił sobie zwycięstwo przy końcowym wyniku 3:0. Na stadionie panowała niesamowita atmosfera, która pozwoliła każdemu z nas jeszcze bardziej wczuć się w mecz.

Dziękujemy bardzo nauczycielom, którzy pojechali na mecz jako opiekunowie (Pani Justyna Kowalska, Pani Karolina Hęś, Pani Ewa Winkowska), a w szczególności chcielibyśmy podziękować Panu Grzegorzowi Mirosławowi, bez którego ten wyjazd by się nie udał.

Maciej Mierzwiak
Mateusz Madaj