Spotkanie z „Jedynką”

„Spotkanie z Jedynką” zgromadziło szerokie grono rodziców i dzieci zainteresowanych ofertą naszej szkoły.

Drzwi  hali sportowej 10 kwietnia  nie zamykały się…

Atrakcji nie zabrakło. Najmłodsze dzieci, podróżując bajkowym pociągiem,  brały udział w zabawach sportowych, na stacji chemicznej i fizycznej z zapartym tchem czekały na efekt prezentowanych doświadczeń. Doskonaliły zdolność logicznego myślenia, próbując swoich sił w szachowych rozgrywkach oraz układając kostkę Rubika. Na kolejnym etapie podróży rozwijały zdolności artystyczne. Brały udział w zajęciach pierwszej pomocy. Wysłuchały również wykonania naszych gimnazjalistów, którzy przygotowali  piosenkę z filmu „Kraina lodu” oraz „Pocahontas”. Dużą atrakcją okazał się pokaz najmłodszych koszykarzy z Miejskiego Klubu Koszykówki – Maliny Piaseckiej oraz Huberta Konowalskiego.

Po spotkaniu pełnym wrażeń wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody, ale, jak zgodnie twierdzili, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa!

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz rodzicom, uczniom i nauczycielom JEDYNKI za przygotowanie wspaniałego wydarzenia.