Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w pokazie na temat Dnia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wydarzenie odbywało się w ramach projektu gimnazjalnego przygotowanego pod okiem Pana Grzegorza Mirosława. Młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę historyczną na temat ważnych wydarzeń  historii Polski. Uczniowie biorący udział w projekcie recytowali wiersze patriotyczne, grali na instrumentach i wyświetlali projekcje filmowe, mające uatrakcyjnić pokaz. W projekcie udział wzięli:  Urszula Popielak, Aleksandra Banaszak, Aleksandra Dudek, Aleksandra Urbańczak, Aleksandra Maksymov, Kamila Kwiatkowska, Zuzanna Chełek, Marcelina Mikołajczak, Marcin Czudowski, Jakub Wośkowiak oraz Krzysztof Orczykowski.