Rekrutacja do klas sportowych trwa!

RUSZYŁY ZAPISY DO KLAS SPORTOWYCH O PROFILU KOSZYKÓWKA.

Miejski Klub Koszykówki w Gnieźnie zaprasza chętnych do klas sportowych o profilu koszykówka, które w nadchodzącym roku szkolnym otwarte zostaną w Szkole Podstawowej Nr 1 (stare Gimnazjum nr 1 im. Zjazdu gnieźnieńskiego w Gnieźnie) oraz w Szkole Podstawowej Nr 2 w Gnieźnie.
W roku szkolnym 2017/2018 nabór prowadzony będzie do klasy 4 w obu szkołach (rocznik 2007) oraz dodatkowo do klasy 7 w SP 1 (rocznik 2004).

W ofercie szkolnej gwarantujemy:

• 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu,
  • profesjonalną kadrę trenerską i nauczycielską,
  • możliwość udziału w zawodach sportowych,
  • wyjazdy na letnie obozy sportowe,
  • udział w rozgrywkach ligowych WZKosz w minikoszykówce, młodziku młodszym i młodziku starszym,
  • dwie nowoczesne i w pełni wyposażone hale sportowe,
  • efektywne połączenie nauki i treningu,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Jeżeli widzicie, że Wasze dziecko lubi sport, rywalizacje, cechuje się bardzo dobrym zdrowiem i sprawnością fizyczną, koniecznie zapoznajcie się z ofertą klas sportowych w SP 1 i SP 2. Klasy sportowe to dodatkowa oszczędność czasu zarówno rodziców, jak i uczniów, ponieważ wszystkie zajęcia sportowe odbywają się w ramach zajęć Wychowania Fizycznego w szkole.
Patronat nad klasami sportowymi w Gnieźnie objął Prezydent Miasta Gniezna – Pan Tomasz Budasz.

UWAGA WAŻNE!!! Rekrutacja trwa do 12 kwietnia 2017r.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.gim1gniezno.pl oraz www.sp2gniezno.superszkolna.pl
Ponadto można zadać pytania na temat klas sportowych za pośrednictwem strony Miejski Klub Koszykówki w Gnieźnie .
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Adresy szkół: