Jesteś tym, co jesz!

5 kwietnia br. w auli naszego gimnazjum uczniowie klasy II C: Roksana Lenz, Zuzanna Reszel, Magdalena Marciniak, Alan Kajdaniak, Piotr Raszke i Gabriel Łykowski zaprezentowali podsumowanie projektu „Jesteś tym, co jesz”. Projekt realizowany był w świetlicy szkolnej pod opieką p. Marii Pazdan.

W programie imprezy znalazła się prezentacja multimedialna dotycząca zasad zdrowego odżywiania się, krótkie przedstawienie teatralne mówiące o skutkach objadania się przed telewizorem oraz filmiki nakręcone przez uczniów podczas przygotowywania przez nich słodkich przekąsek wyłącznie z naturalnych składników. Zaproszeni goście oraz licznie zgromadzona publiczność z apetytem kosztowali owoców, domowych bounty, własnoręcznie upieczonych ciasteczek owsianych i świeżo wyciskanego soku z pomarańczy.

Najwyraźniej impreza spodobała się widzom, gdyż nagrodzili oni występujących gromkimi brawami.