Dzień Dziecka pod hasłem „Profilaktyka – a Ty”

Tegoroczny dzień dziecka obchodziliśmy w naszym gimnazjum pod hasłem „Profilaktyka – a Ty”. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie zorganizowaliśmy festyn, którego celem było promowanie idei zdrowego stylu życia, bez uzależnień i przemocy. W programie znalazły się spektakle profilaktyczne oraz występy słowno- muzyczne przygotowane przez młodzież szkolną z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego. Ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pod hasłem „PaTologia- to nie moja droga”. Wśród wyróżnionych prac znalazły się także plakaty wykonane przez uczennice naszego gimnazjum- Annę Różewską z klasy 2b i Michaelę Kaczmarczyk z klasy 2c. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak licznie wzięli udział w festynie i włączyli się w pomoc przy organizacji tego wydarzenia.