18 Bieg Gimnazjalny

W poniedziałek 19 września odbył się 18 Bieg Gimnazjalisty, który można nazwać również Mistrzostwami Szkoły w Biegach Przełajowych. Bieg ten został przygotowany przez klasę IIa w ramach Projektu Edukacyjnego pod opieką wychowawcy klasy p. I. Mańkowskiej i przy współpracy nauczycieli wychowania fizycznego. W biegu brało udział 203 uczestników z klas   I-III.

WYNIKI BIEGU:

Klasa I dziewczęta:

1 m-ce  Aleksandra Nowak  kl.1f ,2 m-ce Inga Kaniasty  kl. 1b, 3 m-ce Wiktoria Szarzyński kl. 1b.

Klasa I chłopcy:

1 m-ce Jakub Poterski kl.1e, 2 m-ce Maciej Gorzelany kl.1a, 3 m-ce Maksymilian Pawlak 1a.

Klasa II dziewczęta:

1 m-ce  Julia Skraburska kl.2a, 2 m-ce Marta Tomaszewska kl.1a, 3 m-ce Klaudia Furmaniak kl.2b.

Klasa II chłopcy:

1 m-ce Kacper Centka kl.2b, 2 m-ce Gerard Kaszyński kl.2b, 3 m-ce Kamil Szarzyński kl.2e.

Klasa III dziewczęta:

1 m-ce Izabela Bąkowska kl.3d, 2 m-ce Zuzanna Strzyżewska kl.3a, 3 m-ce Jagoda Pijanowska kl.3a.

Klasa III chłopcy:

1 m-ce Adrian Sobkowiak kl.3f, 2 m-ce Hubert Miszczuk kl.3b, 3 m-ce Wojciech Fabiś kl.3d.

Oprócz klasyfikacji indywidualnej przeprowadzona była również punktacja zespołowa dla najbardziej zaangażowanej klasy. W punktacji drużynowej klas 1 miejsce zdobyła 3a, 2 miejsce zajęła klasa 1a, a na 3 miejscu podium stanęła klasa 1e.

Zwycięzcy biegu otrzymali okolicznościowe medale, a uczestnicy nagrody pocieszenia.