Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Reprezentacja chłopców naszego gimnazjum w piątek 4 listopada wyjechała do Niechanowa reprezentować Gniezno w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju. Tam czekały na nich spotkania z bardzo silnymi, na co dzień uprawiającymi tę dyscyplinę sportu oraz grającymi w rozgrywkach ligowych zespołami gospodarzy gimnazjum z Niechanowa oraz gimnazjum z Łubowa. Drużyna reprezentowana głównie przez uczniów klas pierwszych ( Szymona Cyprycha, Maksymiliana Pawlaka, Igora Pawlaka, Marcela Koniecznego, Marcela Jędro) i wzmocniona graczami klas trzecich ( Maksymiliana Mellera, Gerarda Przywarę, Damiana Staszak a oraz bramkarzy Maksymiliana Mizerkę i Kamila Małolepszego) rozegrała dobre zawody. Pierwszy mecz przegraliśmy 6:2 z Gimnazjum Niechanowo po słabszej 1 tercji ( 4:0,0:0,2:2 ) następnie Niechanowo po wyrównanym meczu pokonało Łubowo 1:0 i w ostatnim meczu po bardzo wyrównanej grze nieznacznie ulegliśmy zespołowi z Łubowa 1:2 ( 1:1, 0:0, 0:1). Tym samym Gimnazjum nr 1 zajęło 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju w roku szkolnym 2016/17.

Maciej Bigoszewski