Mistrzostwa Szkoły 2016 w Tenisie Stołowym Dziewcząt

W czwartek 31 marca 2016 r. w sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Gnieźnie odbył się finał rozgrywek o Mistrzostwo Gimnazjum nr 1 w Tenisie Stołowym Dziewcząt. W finale spotkały się cztery uczennice, które grały do dwóch wygranych setów w systemie ,,każda z każdą”. Po rozegraniu sześciu meczy wyłoniono mistrzynię szkoły, którą została Natalia Rzyska z klasy 2e, drugie miejsce zajęła Paulina Olejniczak również reprezentantka klasy 2e. Natomiast na trzecim i czwartym miejscu uplasowały się uczennice klasy 3c Katarzyna Skowrońska  3 m-ce oraz Julka Głowacka 4 miejsce. Uczestniczki otrzymały medale oraz dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Turniej odbył się pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Macieja Bigoszewskiego.