Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

W czwartek 6 kwietnia w szkolnej hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców 2016/17. Zawody w ramach projektu edukacyjnego ,,Racketlon” przygotowały i przeprowadziły uczennice klasy 2E Weronika Cabanek i Julia Lewandowska pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Macieja Bigoszewskiego. Do zawodów przystąpiło 12 zawodników klas I-III, którzy zostali podzieleni na 3 czteroosobowe grupy. Po rozegraniu 30 gier do dwóch wygranych setów wyłoniono kolejność zawodników 1-12. Nagrody: puchar i medale ufundowała Rada Rodziców, a zawodnicy otrzymali jeszcze pamiątkowe dyplomy.

Wyniki turnieju: I m-ce Tobiasz Stefankiewicz kl.2G, II m-ce Szymon Klimacki kl.3D, III m-ce Rafał Szewczak kl.3F, IV m-ce Maksymilian Meler kl.3D, V m-ce Jakub Wośkowiak kl.2G, VI m-ce Bartek Szeliga kl. 2G.