SZTAFETY NA  ,,MEDAL”!!!

W Trzemesznie we wtorek 3 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Od kilku lat udowadniamy, że nasza młodzież jest bardzo dobrze przygotowana do tych zawodów i zajmuje czołowe miejsca w rywalizacji sztafet. Na bardzo trudnej trasie w parku wokół stadionu miejskiego w Trzemesznie dziewczęta (rocz. 2002-2004) Szkoły Podstawowej nr 1 w Gnieźnie zajęły 2 miejsce ulegając jedynie bardzo silnej ekipie z Witkowa i wyprzedzając reprezentację Szkoły Podstawowej z Łubowa. Lepiej spisali się chłopcy z naszej szkoły, którzy po zaciętym do samego końca boju zwyciężyli ze Szkołą Podstawową z Witkowa, a na trzecim miejscu przybiegła sztafeta Szkoły Podstawowej nr 7 z Gniezna. Chłopcy wywalczyli tym samym prawo do reprezentowania powiatu 12 października w Finale Wojewódzkim w Poznaniu.

Szkołę reprezentowali:

Chłopcy: Kacper Centka, Maciej Gorzelany, Gerard Kaszyński, Kamil Szarzyński, Maksymilian Pawlak, Hubert Konowalski, Jonasz Gleba, Szymon Borkowicz, Eryk Błachowiak, Daniel Zachmyc, Eryk Kujawski, Jakub Sufleta.

Dziewczeta: Marta Tomaszewska, Julia Skraburska, Inga Kaniasty, Wiktoria Szarzyńska, Malina Piasecka, Dorota Doberschutz, Roksana Mikołajczak, Aleksandra Nowak, Karolina Maćkowiak, Alicja Nowak, Klaudia Furmaniak.