Turniej Racketlona 2016

W czwartek 9 czerwca 2016 roku w  ramach projektu edukacyjnego przygotowanego przez ucznia klasy IID Jakuba Hołogę odbył się Szkolny Turniej Racketlona. Do turnieju zgłosiło się  5 uczestników, którzy rywalizowali w trzech dyscyplinach sportu: tenisie stołowym i ziemnym oraz badmintonie. Mecze rozgrywane były systemem ,, każdy z każdym”. Zawodnicy rozegrali po 4 trzy setowe mecze do 7 punktów przy czym mecz wygrywał ten z uczestników turnieju który ogółem zdobył większą ilość punktów lub w przypadku remisu wygrał dwa z trzech pojedynków. Rywalizacja odbywała się w szkolnej hali sportowej w tenisa ziemnego i stołowego oraz na parkingu przy hali gdzie zorganizowaliśmy boisko do badmintona. Po trzech godzinach zmagań udało się  ustalić następującą kolejność zawodników: I miejsce zajął Jan Kabziński 3c, II miejsce Jakub Hołoga 2d, III miejsce Mateusz Łuczak 3e. Kolejne miejsca zajmowali Adrian Gawęda 3g oraz Jacek Bilarzewski 1e. Nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców wręczał opiekun projektu p. Maciej Bigoszewski.