Uczniowie ,,Jedynki” złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce

Dwóch uczniów klasy sportowej 1a reprezentowało Wielkopolskę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Koszykówce. Maciej Gorzelany i Łukasz Walkowiak na co dzień zawodnicy Sklep Polski MKK Gniezno reprezentowali  województwo w rozgrywkach finałowych, które odbyły się w dniach 27.02-03.03.17 w Wieliczce. Reprezentacja Wielkopolski zdecydowanie wygrała rozgrywki grupowe pokonując kolejno reprezentacje województw zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.  W finale imprezy spotkali się z reprezentacją województwa śląskiego, które po bardzo zaciętym boju uległo ,, Wielkopolanom” 69:70 i dzięki temu zwycięstwu nasi uczniowie zdobyli  złote medale OOM    U-14 w Koszykówce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.