UNIHOKEJ ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

We wtorek 24 października wzięliśmy udział w Mistrzostwach Gniezna i Powiatu w Unihokeju w Niechanowie. Najpierw zmierzyliśmy za Szkołą Podstawową ,, Milenium” Gniezno w Mistrzostwach Gniezna o prawo gier w Mistrzostwach Powiatu. Chłopcy wygrali z reprezentacją ,,Milenium” 10:0, a drużyna naszych dziewcząt pokonała żeński zespół tej szkoły 4:0. W Mistrzostwach Powiatu było już o wiele trudniej, gdzie zmierzyliśmy się w rywalizacji z utytułowanymi szkołami z Niechanowa i Łubowa. Chłopcy zremisowali z Łubowem 2:2 i przegrali z Niechanowem 9:2, natomiast dziewczynki przegrały oba swoje mecze. Obie nasze reprezentacje pokazały bardzo dobrą grę ale to wystarczyło tylko do zajęcia 3 miejsca w powiecie.

Szkołę reprezentowali:

– dziewczęta: Natalia Szuba, Marta Tomaszewska, Nicola Gapińska, Krzysztofa Szulc, Daria Wierzbińska, Julia Konieczna, Kinga Szwacher, Wiktoria Ulatowska.

– chłopcy: Maksymilian Pawlak, Igor Pawlak, Aleks Pawlak, Szymon Cyprych, Marcel Konieczny, Marcel Jędro, Mateusz Czyżyk, Jakub Koralewski, Łukasz Klimkiewicz.