VII Konwent Fantastyki Fantasmagoria pt. „Zimowa Gildia Magów”

Dnia 10 lutego klasa II a z opiekunem p. Anną Galas udała się na zajęcia do Biblioteki Publicznej – Filii nr 2 przy ul. Staszica na zajęcia zorganizowane w ramach VII Konwentu Fantastyki Fantasmagoria pt. „Zimowa Gildia Magów”.  Nasi uczniowie na podstawie fragmentu zacytowanego przez panią Ewę Jaworską, odtwarzali zaginioną księgę i stali się: skrybami, iluminatorami, introligatorami i kartografami. Zawiązali gildię magów i stworzyli własną książkę w oparciu o materiały udostępnione przez bibliotekę. Stworzona przez nich księga będzie prezentowana w gablocie biblioteki szkolnej.

Nie obyło się bez czarów i niektórym z naszych uczniów zmienił się wizerunek. Zobaczcie sami na fotograficznej dokumentacji wydarzenia. Dziękujemy paniom bibliotekarkom z Biblioteki Publicznej za ciekawe zajęcia.