Zajęcia dodatkowe

   

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH rok szkolny 2020/21

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Lp.Rodzaj zajęćProwadzący zajęciaGodzinyTerminNr sali
1.Koło matematyczne (I-III)E. Winkowska8:00-8:45 11:50-12:35piątek piątek4
2.Eko-uczniak (koło przyrodnicze)E. Winkowska13:50-14:35czwartek4
3.Zajęcia sportowo-rekreacyjne z pływaniaM. Pluta15:25-16:15wtorekbasen
4.Zajęcia sportowo-rekreacyjne z pływaniaP. Elantkowski15:25-16:15wtorekbasen
5.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (kl. IIIa)J. Sobecka12:40-13:25poniedziałek15
6.Zajęcia dydaktyczno -0 wyrównawcze z j. polskiego (kl. VII)K. Fiederowicz15:40-16:25wtorek18
7.Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasistyK. Chwalik13:50-14:35poniedziałek22
8.WOS – przygotowanie do konkursuA. Dziel14:45-15:30poniedziałek22
9.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczeE. Makowska8:00-8:45wtorek16
10.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematykiG. Milak14:45-15:30 (VI, VIII) 13:50-14:35 (IV)środa24
11.Koło czytelniczo-filmoweB. Zielińska12:55-13:40wtorek15
12.Szkolne Koło CaritasB. Zielińska12:55-13:40czwartek18
13.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematykiB. Kabzińska12:55-13:40 (Va) 13:50-14:35 (VIIa) 14:45-15:30 (VIIb)  wtorek czwartek czwartek24
14.Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiegoB. Białas11:50-12:35 (IIa) 11:50-12:35 (IIIa) 11:50-12:35 (IIIb)poniedziałek   środa   czwartek9   15   16
15.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – kl. IA. Lehmann11:40-12:30piątek10
16.Doskonalenie umiejętności czytaniaA. Galas14:35-15:20poniedziałekbiblioteka
17.Gry i zabawy logiczne – innowacjaM. Hoffmann12:50-13:35 11:30-12:35czwartek piątek9 9
18.Zajęcia teatralneH. Warchoł12:55-13:40poniedziałek14
19.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiegoH. Warchoł13:50-14:35poniedziałek14
20.Język polski dla obcokrajowcówH. Warchoł12:55-14:30czwartek10
21.Koło wokalneJ. Kocjan15:30-16:15wtorekaula
22.Koło plastyczneJ. Kocjan14:45-15:30środa30
23.Koło instrumentalne – organy  J. Kocjan15:30-16:15    środaaula
24.Koło instrumentalne – gitaraJ. Kocjan16:15-17:45 15:40-16:25wtorek poniedziałekaula aula
25.Zajęcia plastyczno-techniczne (kl. Ia)A. Marcjan8:00-8:45poniedziałek12
26.Zajęcia wspomagające rozwój edukacyjny ucznia (kl. IIb)A. Marcjan12:55-13:40piątek4
27.     
28.