Nauczyciele

NAUCZYCIELE

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

  •  

Białas Barbara​​ 

j. niemiecki

  •  

Chwalik Katarzyna​​ 

j. angielski

  •  

Dubis Anna

j. polski

  •  

Duszyński Andrzej​​ 

biologia, wychowawca świetlicy

  •  

Dyc Katarzyna

matematyka

  •  

​​ Dziel Anna​​ 

historia, wos, wdż

  •  

​​ Elantkowski Piotr​​ 

wychowanie fizyczne

  •  

​​ Fiederowicz Katarzyna​​ 

j. polski, wdż

  •  

​​ Galantowicz Ewa​​ 

informatyka

  •  

​​ Galas Anna​​ 

bibliotekarz

  •  

​​ Hęś Karolina​​ 

j. angielski

  •  

​​ Hoffmann Marlena​​ 

edukacja wczesnoszkolna

  •  

Jeleniewska Karolina

wychowawca świetlicy

  •  

Jeliński Dawid

technika

  •  

Kabzińska Bożena​​ 

matematyka

  •  

Kocjan Janusz

muzyka, plastyka

  •  

Konieczna Katarzyna​​ 

informatyka

  •  

Konowalski Tomasz​​ 

wychowanie fizyczne

  •  

Kowal Donata

geografia, wychowawca świetlicy

  •  

​​ Lehmann Aldona​​ 

edukacja wczesnoszkolna

  •  

Makowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

  •  

Marcjan Anna​​ 

religia

  •  

Milak Grażyna

Fizyka, matematyka

  •  

Mirosław Grzegorz​​ 

historia

  •  

Mróz Katarzyna​​ 

edukacja wczesnoszkolna

  •  

Nogaj Agata

psycholog

  •  

​​ Pazdan Maria​​ 

wychowawca świetlicy

  •  

​​ Pluta Monika​​ 

wychowanie fizyczne

  •  

​​ Rączka Agnieszka​​ 

j. angielski

  •  

​​ Sobecka Jagoda

edukacja wczesnoszkolna

  •  

​​ Sołtysiak Elżbieta​​ 

pedagog, doradca zawodowy

  •  

Trojanowska Agnieszka

wychowanie fizyczne, ed. dla bezp.

  •  

Hanna Warchoł

j. polski

  •  

Winkowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

  •  

Woźniakowska Anna

chemia

  •  

Zielińska Beata

religia

 

 

WYCHOWAWSTWA 2020/21

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

I A

Katarzyna Mróz

12

I B

Aldona Lehmann

10

II A

Marlena Hoffmann

9

II B

Ewa Winkowska

4

III A

Jagoda Sobecka

15

III B

Ewa Makowska

16

IV A

Karolina Hęś

28

IV B

Anna Dziel

13

V A

Bożena Kabzińska

24

VI A

Katarzyna Chwalik

22

VI B

Katarzyna Dyc

25

VI C

Hanna Warchoł

14

VII A

Katarzyna Fiederowicz

18

VII B

Monika Pluta

23

VIII A

Piotr Elantkowski

30

VIII B

Barbara Białas

27