101. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

 Mamy przyjemność przekazać Państwu i Wam uczniowie serdeczne zaproszenie do udziału w obchodach 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

W ramach zbliżających się obchodów 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Gnieźnie, 28 grudnia br.,  zapraszamy do udziału w programie planowanych wydarzeń organizowanych przez Urząd Miasta wraz z Prezydentem Tomaszem Budaszem.

Tych, którzy planują uczestniczyć w obchodach oraz tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli do nas dołączyć, zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu #kotylion. Głównym jego celem jest założenie 28 grudnia kotylionów dopiętych do części garderoby, co miałoby m.in. świadczyć o naszej pamięci o powstańcach, którzy oddali swoje życie w obronie naszej małej Ojczyzny. Zapraszamy do wykonania kotylionów samemu, czemu ma służyć film instruktażowy (https://link.do/CQa4w) oraz grafika (https://link.do/yuHB2), którą po wydrukowaniu należy pomalować.

Zachęcamy również do obserwowania wydarzenia FB, w którym postaramy się szczegółowo przedstawić program wydarzeń, zarówno oficjalnych, jak i tych towarzyszących obchodom. (https://link.do/8XDHv)