HAJDASZ


HAJDASZ
 CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w programie  Crea Dance 4 Friends! Zaczynamy II SEMESTR!!!! NOWE układy taneczne!

Zajęcia będą odbywały się na terenie SP 1 Gnieznow każdą środęo godz.12.50-13.35, aulaW trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.

Program Crea Dance 4 Friends  –  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:
– HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE,GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas aplikacja edukacyjna (bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową. Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przystępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieciWszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą się Państwo jak dokonać zapisu dziecka. Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach.Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 539 – 997 – 180.
           KLIKNIJ
https://hajdasz.pl/zajecia-taneczne-dla-twojego-dziecka