III Olimpiada Wiedzy o Lechu Poznań

11.02.2019 w auli naszej szkoły 17 uczniów szkoły podstawowej wraz z oddziałami gimnazjalnymi zmierzyło się z trudnymi pytaniami o Lechu Poznań. Pytania dotyczyły występów Kolejorza w polskiej ekstraklasie i europejskich pucharach. 30 pytań testowych z 3 odpowiedziami do wyboru stanowiło treść arkusza konkursowego. Do trudniejszych pytań należały np : z jakiego miasta pochodzi były gracz Lecha – Karol Linetty, albo ilu graczy Kolejorza zagrało w lidze ukraińskiej. Testy konkursowe zostały wysłane do klubu, gdzie komisja konkursowa je oceni. Jeżeli uczestnicy wykażą się odpowiednią wiedzą, to należy w terminie około tygodnia oczekiwać wiadomości o uczniach zakwalifikowanych do finału, który przewidziany jest 12 marca 2019 na stadionie Lecha.
Zakwalifikowani uczniowie zostaną o tym fakcie poinformowani osobiście.