„Skaczący mistrzowie ortografii”

Druga klasa to nie przelewki! Coraz trudniejsze działania matematyczne, prace pisemne, części mowy, no i …ORTOGRAFIA!
Żeby nauka była nie tylko skuteczna, ale też przyjemna, korzystamy z czego tylko można! Uczniowie klasy 2a przygotowują własnoręcznie słowniczki ortograficzne z ilustracjami, tworzą krótkie opowiadania zawierające słowa z trudnościami ortograficznymi i…SKACZĄ:)
Były skoki „a la Stoch”, było łapanie równowagi i upadki na pośladki;) Ale czego nie robi się by zapamiętać problematyczne słowa. W razie kłopotów, można liczyć na kolegów i koleżanki z klasy, którzy błyskawicznie reagują, nakierowują. Jeśli do tego dołączymy zaangażowanie uczniów i masę śmiechu, to można być pewnym, że słowa WSKOCZĄ do głowy:)

Zapraszamy do obejrzenia filmiku pod linkiem poniżej

Skaczący Mistrzowie