Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/20

Kochani! To był niezwykły rok, więc i jego zakończenie nie było zwyczajne. Nie mogliśmy się niestety spotkać wszyscy razem i uroczyście zakończyć tego roku szkolnego. Dlatego zapraszamy Was na choć tak krótka relację. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam udanych wakacji, natomiast absolwentom naszej szkoły dodatkowo powodzenia w nowych szkołach.

Poniżej prezentujemy przemówienia: Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Kai Pawlak

Szanowny Panie Dyrektorze! Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy! Koleżanki i Koledzy!
Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień-zakończenie roku szkolnego. Niestety w tym roku z powodu panującej sytuacji na świecie nie możemy spotkać się wszyscy na boisku szkolnym. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, ponieważ dla mnie, jak i dla moich rówieśników jest to ostatnie zakończenie w tej szkole. Zakończenie roku szkolnego to ważny moment dla każdego ucznia, który po wakacjach rozpocznie nowy etap w życiu.
W imieniu wszystkich ósmoklasistów chciałabym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom, którzy podczas lekcji w szkole, jak i nauki zdalnej próbowali nauczyć nas jak najwięcej nowych rzeczy. Podczas nauki w szkole dbaliście o nasze bezpieczeństwo, uczyliście nas jak zachowywać się w danej sytuacji. Ucząc nas zdalnie robiliście wszystko,aby zapewnić nam szkolną atmosferę. Dziękujemy wam za to, że tak łatwo nie podaliście się i walczyliście o nasz rozwój intelektualny. Chcielibyśmy również przeprosić za wszystkie zmartwienia i obiecujemy godnie reprezentować nas w nowych szkołach
Drodzy Wychowawcy, chcielibyśmy podziękować wam za trud włożony w nasze wychowanie przez ostatnie dwa lata.
Droga Dyrekcjo i Grono Pedagogiczne składam Wam również życzenia. Życzę kolejnych owocnych lat pracy oraz sukcesów w życiu zawodowym.
Dziękuję
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Kaja Pawlak

i tegorocznego Prymusa Szkoły Agaty Łabeckiej

W imieniu wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Gnieźnie chciałabym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom, Panu Dyrektorowi, Pani Wicedyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły za poświęcony nam czas i trud jaki włożyliście w naszą edukację i wychowanie. Zapamiętamy każde spędzone tutaj chwile i te dobre i te złe. To był dla nas wyjątkowy czas i na pewno będziemy go po latach mile wspominać. Na rozpoczynające się wakacje życzę wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku. Koleżankom i kolegom życzę dostania się do wymarzonej szkoły i powodzenia w dalszej nauce. Na koniec chciałabym jeszcze raz za wszystko bardzo podziękować oraz przeprosić za wszystkie kłopoty i problemy jakie przysporzyliśmy w ciągu tych dwóch lat.

Pozdrawiam
Agata Łabecka kl. 8b

« z 2 »