Zapraszamy do Klubu Wiewiórka

20.02.2020r. odbyła się wielka uroczystość kierowana głównie do klas 1-3, ale nie tylko…
Tego dnia, pierwszaki udowodniły, że zapracowały już na przyjęcie do Klubu Wiewiórka, rozwiązując krzyżówkę, rebus, odpowiadając na trudne pytania i prezentując wykonane własnoręcznie dzienniczki mycia zębów. Złożyły też uroczystą przysięgę odczytaną przez pana Dyrektora Tomasza Konowalskiego.
Klasy drugie i trzecie zaprezentowały się podczas występów wokalnych- śpiewały piosenki o zdrowym stylu życia, za co zostały nagrodzone dyplomami i książeczkami, które wzbogacą klasowe kąciki czytelnicze.
Przy tej okazji, zostały też ogłoszone wyniki konkursu plastycznego dla klas 4-8, na plakat promujący zdrowy styl życia. Laureatom zostały wręczone dyplomy i upominki. Szczególnie gratulujemy zdobywcom wyróżnień: Oldze Kaźmierczak (kl.5c), Marcelinie Szymańskiej (kl.5a), Kaludii Domagale (kl.5c) i Jagodzie Kamyszek (kl.5a) oraz zwycięzcom konkursu: Karolowi Kobrzyńskiemu za zajęcie miejsca 3, Kabacińskiej Izabeli (drugie miejsce), Zuzanna Turowski (miejsce pierwsze).
Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie- mając taką wiedzę o zdrowym stylu życiu, na pewno można bezkarnie świętować Tłusty Czwartek;p