I Festyn Rodzinny

W sobotę 09.06.2018 odbył się w Naszej szkole Pierwszy Festyn Rodzinny.

Dla całej szkoły było to wspaniałe doświadczenie. Wspólnie pracowaliśmy wiele tygodni by piknik udał się i by zapewnić moc atrakcji. Były bańki mydlane, malowanie twarzy, motocykle, gry i zabawy sportowe, zgadywanki, pełno wspaniałego jedzenia i loteria fantowa. Loteria przyciągnęła największe grono osób… Sprzedaliśmy wszystkie losy, tym samym dokładając sporą kwotę do Placu Zabaw dla dzieci, który pragniemy by powstał na naszym boisku.

Całe rodziny, przybywające na Festyn oklaskiwały występy Naszych uczniów, tych starszych i tych najmłodszych. Odwiedzały atrakcyjne stoiska przygotowane przez uczniów, ucztowały przy kawie, grillu i pysznych słodkościach.

Przedstawienie Kopciuszek klasy 4:

Hiszpański taniec klasy 3:

Serdecznie dziękujemy organizatorkom I Festynu Rodzinnego Pani Ewie Winkowskiej i Małgorzacie Stefańskiej, które przygotowały tak wspaniałe wydarzenie w Naszej Szkole i zapraszamy wszystkich uczestników za rok na kolejny Festyn!!!

« z 6 »