KOSZYKARZE JEDYNKI ZWYCIĘŻAJĄ W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM I BĘDĄ WALCZYĆ O MEDALE W FINALE !!!

W dniu 20 maja w Poznaniu odbył się pófinał wojewódzki w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a więc roczników 2003-2005. Koszykarze ze Szkoły Podstwawowe nr 1 w Gnieźnie wygrywając z SP 1 Ostrów Wielkopolski 59-51, oraz z SP 11  Piła 48-36 i ZSO 2 Poznań 80-40 zajęli w tym turnieju I miejsce i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 29 maja w Opalenicy. Szkołę reprezentowali: Eryk Błachowiak, Maciej Gorzelany, Jakub Szkudlarek, Oliwier Kostrzyński, Artur Kozłowski, Szymon Borkowicz, Maciej Przykucki, Stanisław Hoffmann, Kacper Rakowski, Adam Walkowski, Gracjan Korytowski.