MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

25 września na terenie Stadniny w Gnieźnie odbyły się biegi sztafetowe. W Igrzyskach Dzieci czyli rocznika 2007 i młodszych wystartowaliśmy na dyst. 8×800 metrów. Dziewczęta zajęły XII miejsce/VII w Gnieźnie/ biegnąc w składzie:
Martyna Sołtysiak, Oliwia Hamera, Maria Manuszak, Hanna Jackowska, Olga Kaźmierczak, Oliwia Strzębała, Maria Zając, Monika Winkowska . Chłopcy zajęli XIII miejsce/VII w Gnieźnie/. Szkołę reprezentowali: Mateusz Zając, Adrian Andrzejewski, Fabian Fudala, Patryk Zieliński, Oliwier Strzębała, Ernest Monderek, Gracjan Wolniewicz, Tobiasz Woźniak. Nasi biegacze to w większości roczniki 2008 i 2009, więc za rok z pewnością będzie lepiej.
Nieco lepiej wypadła sztafeta chłopców 10×1000 metrów rywalizująca w roczniku 2005-2006 a więc w Igrzyskach Młodzieży. Nasi Chłopcy zajęli VI miejsce/ IV w Gnieźnie/ ,a biegli w składzie: Ksawery Potrawa, Sławomir Lück, Mateusz Rogalski, Miłosz Śliwiński, Mikołaj Kaczmarek, Emil Tomaszewski, Daniel Baranowski, Kacper Dziel, Oliwier Pruss, Dawid Brzeziński, Tycjan Grześkiewicz, Kacper Konieczka